
Ако имате въпроси, ако се нуждаете от съвет от специалист уролог, ако искате да Ви отговорим бързо и веднага – не се колебайте да ни позвъните, за нас това е голямо улеснение:
тел. 0898 765 649 за директен контак с Доц. Васил Василев – Уролог
За преглед и консултация с уролог:
Урологичен Център „Доц. Василев“, ул. Пчела №*, София
Предлагаме и този раздел от сайта на всеки желаещ да зададе писмен въпрос свързан с мъжката полова система. Не се колебайте да ни пишете – контакта с вас е важен за нас. Ангажираме се да Ви отговорим максимално бързо, компетентно и изчерпателно.
Правилата за ползване и коментиране в сайта и форума са сходни с тези в сайта и молим всички участници да се запознаят с ТЯХ преди да коментират в него.



Д-р Василев, моля Ви за мнение във връзка със следния въпрос: На 37 години съм. Известно време лекувах хроничен простатит. Забелязвам, че напоследък след като еякулирам, е необходимо чивствително повече време от обичайното досега, докато мога отново да получа ерекция. Понякога отнема повече от денонощие, докато мога да “презаредя”. Това нормално ли е и има ли нужда от лечение?
Здравейте Румен Кузнецов,
Това състояние при всеки мъж е различно, мисля че при вас няма място за притеснение.
Успех!
Д-р Василев, благодаря Ви за отговора. Моля Ви за разяснение при какъв тип пациенти с какви симптоми се прави изследването с инжектиране на препарат в пениса и каква информация дава това изследване. При Вас прави ли се?
Здравейте Цанислав Момчев,
Изследването се прави при пълна липса на ерекция-нито спонтанна, нито стимулирана за определен период от време. Изследването се прави при нас, случаите са много редки.
Успех!
Здравейте,Д-р Василев.Казвам се Стоян.Имам следния проблем от около 2 седмици.В лявата долната част на пениса изпитвам неприятен дискомфорт.Нямам зачервяване и каквато и да е промяна в цвета на кожата.Сякаш обаче имам много лек оток.Не изпитвам болка при уринране.Семее съм и водя нормален полов живот.Преди две седмици ходихме семейно на рожден ден,хапнахме,хапнах ме, честно казано обаче бях с малко по тясно дънки.Не съм усетил натиск тогава.Но леката болка и дискомэорт започнаха на следващата сутрин.Има ли някаква вероятност да съм се наранил от тесните дънки.БЛАГОДАРЯ ВИ.
Здравейте Стоян,
Едвали за пръв път слагате тесни дънки. За така описания проблем не мога да кажа каква е причината. Съветвам ви да посетите лекар за преглед, щом казвате че има и отток.
Успех!
Здравейте, д-р Василев.
Имам лек дискомфорт и подуване на левия тестис, съответно ходих на уролог, прегледа ме с ехограф и каза, че всичко е наред, прегледа ме за ингвинална херния, но се оказа и че това не е.Пил съм 3 вида антибиотик, които също не дадоха ефект.Наскоро в интернет четох, че при някого се е оказал проблем с дебелото черво.Възможно ли е да е това, защото от време на време усещам стомаха ниско долу, в ляво подут и ако не е какво може да е.
Здравейте Георги,
За да бъде изключен проблем с дебелото черво е необходимо да се консултирате с коремен хирург.
Успех!
Здравейте, д-р Василев,
Имам син на почти 3 години, който все още не е забелен нацяло. Бих искала да попитам има ли някакъв крем, който да спомогне за отлепването на кожичката?
Лек и успешен ден!
Здравейте Радостина,
Отлепването трябва да стане механично. Кремовете няма да помогнат да се самоотлепи кожата.
Успех!
Здравейте! На 38 години съм. Ако примерно в продължение на 4 дни всеки ден по веднъж еякулирам, на 5-тия ден изпитвам нещо като “слабост” – не мога да получа добра ерекция и като цяло не ми се прави секс. Това свързано ли е с някакъв здравословен проблем? Нужно ли е някакво изследване?
Здравейте Румен Скрински,
Напълно нормално е това състояние, не е свързано с здравословен проблем, не е необходимо да правите изследвания. Съветвам ви само да не го претоварвате.
Успех!
Здравейте,аз съм мъж на 30 години.От 2 месеца имах оплаквания свързани с дразнене и сърбеж по канала.След много лутане се установиха Трихомони.12 дни приемах Тинидазол 2х1 500мг ,но неприятните дразнения все още се усещат леко.Все още не съм правил изследване,за да се види резултата от лечението,тъй като едва днес завърших приема на Тинидазола.Нормално ли е дразненето да не отшуми веднага?
Здравейте Кирил,
Понякога оплакванията отминават бавно и се налага курса на лечение да бъде продължен или заменен с друг медикамент.
Успех!
Здравейте, д-р Василев! Имам проблеми с либидото и качеството на ерекцията. Според Вас, кое е по-добрият избор: терапия с Тадилекто или с Камагра? И двете дават еднакво добър резултат при мен. Кое е по-подходящо за по-продължителен прием?
Здравейте Чанков,
За съжаление по интернет няма как да ви изпиша рецепта. Единият препарат е хранителна добавка, а другият е лекараство.
Успех!
Имам еректилна дисфункция и съм си купил женшен, Л-аргинин и йохимбин. Мога ли да ги приемам едновременно и има ли някакви противопоказания?
Здравейте Филип Касъров,
Съветвам ви да не експериментирате с различни продукти без да сте минал преглед при лекар. Възможно е те да не са подходящи за вас.
Успех!
Д-р Василев, моля Ви за съвет: Мъж на 40 години съм. Имам проблеми с либидото. Пробвах с Трибестан, Мака, Камагра – не ми помагат. Единствено Левзея има положителен ефект. Според Вас, мога ли да приемам тази добавка за по-продължително време и тя безвредна ли е?
Здравейте Радослав Димитров,
За съжаление нямам наблюдение за посоченият от вас продукт, тъй като той не е лекарство, а хранителна добавка.
Успех!
Здравейте! От около половин година имам слабо либидо и невъзможност за постигане на добра ерекция. Отскоро приемам Л-аргинин и усещам, че като че ли се подобрява малко състоянието ми. Според Вас, ако ефектът от приема на Героцилан и Л-аргинин е идентичен, кой от двата препарата бихте препоръчали за по-дългосрочен прием?
Здравейте Мутафов,
За съжаление по интернет няма как да изпиша рецепта.Съветвам ви да не експериментирате с продукти върху себе си, без да сте посетил лекар за преглед, защото е възможно да се получи обратен ефект на желаният от вас.
Успех!
Здравейте! Мъж на 36 години съм. Вече месеци наред ерекцията ми е слаба. Тествах тестостерон и свободен тестостерон – в норма са. Бих искал да дойда на преглед във Вашата клиника, но тъй като съм от деуг град, моля да ми пишете какви други хормони е добре да изследвам и направо да дойда с готовите резултати. Предварително благодаря!
Здравейте Ради Бошнаков,
Не е необходимо да правите допълнителни изследвания. След прегледа, ако се прецени се назначават допълнителни.
Успех!